معرفی اولین مدرسه عالی هنرهای زیبا در ایران

آموزش تصویری مجموعه کتاب آقای گریم

مدرسه عالی هنرهای زیبای کلوز آپ در فروردین ماه سال ۱۴۰۰ توسط برجسته ترین اساتید رشته زیبایی و سینمایی با مدیریت سهیل ثابت تاسیس گردید این مدرسه با هدف بالا بردن سطح علمی و آکادمیک هنرجویان به خصوص در سنین پایین تاسیس گردید.

تمامی دروس رشته های هنر به صورت آکادمیک، ترمیک و مجازی برگزار می‌شود هنرجویان بعد از گذراندن ترم های تحصیلی، مجاز به شرکت در آزمون نهایی شناخته می‌شوند و با صلاح دید اساتید مربوطه و کسب حد نصاب نمره قبولی مجاز به دریافت دانشنامه خواهند شد این دانشنامه در این سایت قابل استعلام خواهد بود. این مدرسه محدودیت مکانی و سنی ندارد.

هنرجویان و علاقه مندان از هر نقطه دنیا مجاز به شرکت در این دوره ها خواهند بود سهیل ثابت موسس و بنیانگذار مدرسه عالی هنری کلوز آپ طراح گریم سینما تئاتر و تلویزیون و میکاپ آرتیست حرفه‌ای و مدرس مدرسین برتر میکاپ در دهه اخیر بوده و نویسنده مجموعه کتاب‌های آقای گریم کارآفرین برتر در زمینه سالن های زیبایی و دارای بالاترین مدرک در زمینه مدیریت سالن داری است. برای شرکت از دوره های آموزشی هر رشته ابتدا باید جزوه یا کتاب همان رشته که به صورت نسخه الکترونیک و نسخه چاپی در سایت موجود میباشد دانلود شود و ترم های استاد مربوطه پاس شود و بعد از فراگیری دوره ها هنرجو با صلاح دید استاد همان رشته مجاز به شرکت در آزمون جامع میشود. که بعد از گرفتن نمره قبولی موفق به دریافت دانشنامه مدرسه میشود. مدارک این مدرسه دارای لایسنس کد میباشد و قابل استعلام در سایت است.

از قسمتهای جذاب سایت میتوان به فروشگاه کلوزآپ اشاره کرد که لذت یک خرید مطمئن را به شما خواهد داد. تمامی محصولات فروشگاه با ضمانت اصلی بودن به عموم مردم عرضه میشود و گلچینی از بهترین محصولاتی است که توسط اساتید هر رشته تایید شده است.